Město Napajedla

Zastupitelstvo města

Přímé přenosy ze zasedání Zastupitelstva města Napajedla můžete sledovat on-line.

 

Předpokládané termíny zasedání Zastupitelstva města Napajedla v roce 2024:

  • 6. března
  • 5. června
  • 4. září
  • 4. prosince

Zápisy ze zasedání ZM (vyberte v tabulce aktuální nebo archivní záznamy a rok)

Jednací řád ZM od 28.11.2019

Kompetence zastupitelstva města

Výbory Zastupitelstva města Napajedla 2022-2026

Finanční výbor

Kontrolní výbor

Volby 2022

JménoFunkceTelefon / E-mail
Podlas Robert, Mgr.
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
Starosta577 100 912
podlas@napajedla.cz
Cívela František
KDU-ČSL
Zastupitelcivela@napajedla.cz
Čabla Tomáš
Občané Napajedel s podporou Pirátů
Zastupitelcablat@napajedla.cz
Čižmař Jiří
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
Zastupitelcizmar@napajedla.cz
Fryšták Lukáš, Ing.
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
Zastupitelfrystak@napajedla.cz
Hlochová Marie
KSČM
Zastupitelkahlochova@napajedla.cz
Hlačíková Karla, MVDr.
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
Zastupitelkahlacikova@napajedla.cz
Hladil Michal, Ing. arch.
ODS
Zastupitelhladil@napajedla.cz
Ratiborský Pavel, Ing.
Mladí za Napajedla
Zastupitelratiborsky@napajedla.cz
Kalmárová Denisa, Mgr.
Pro Napajedla
Zastupitelkapodatelna@napajedla.cz
Michalčík Václav
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
Zastupitelmichalcik@napajedla.cz
Ohnoutek Zbyněk
Mladí za Napajedla
Zastupitelohnoutek@napajedla.cz
Otradovcová Ivana, Mgr.
ODS
Zastupitelkaotradovcova@napajedla.cz
Polák Jindřich, Mgr.
KDU-ČSL
Zastupitelpolak@napajedla.cz
Skála Vilém, JUDr.
ODS
Zastupitelskala@napajedla.cz
Šiška Marek, DiS.
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
Zastupitelsiska@napajedla.cz
Štěpaník Michal
Občané Napajedel s podporou Pirátů
Zastupitelstepanik@napajedla.cz
Šulcová Petra
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
Zastupitelkasulcova@napajedla.cz
Tilšer Zbyněk
Mladí za Napajedla
Zastupiteltilser@napajedla.cz
Trňák Antonín
NAPAJEDELSKÉ FÓRUM-ANO 2011
Místostarostatrnak@napajedla.cz
Zábojníková Gabriela, Ing.
Mladí za Napajedla
Zastupitelkazabojnikova@napajedla.cz

Mobilní aplikace

V Obraze
GooglePlay
AppStore

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 22. 2. 2024
jasno 10 °C 2 °C
pátek 23. 2. slabý déšť 13/8 °C
sobota 24. 2. zataženo 13/10 °C
neděle 25. 2. zataženo 12/7 °C